Jump to content

Her SON Bir Başlangıçtır.. / SON KO New Beginning

Türkiye'nin ilk ve tek Ardream Farm sunucusuna hoş geldiniz..
Welcome to our Ardream/Farm server!
Bize katıl! / Join us!

SON-KO Ödüllü Official / Award-winning Official

Resmi sürüm 12 Ekim'de başlıyor!
The official version starts on October 12th!
Bize katıl! / Join us!
Announcements/DUYURULAR
  • #### NOTICE :
  • Son-KO:Reborn Of The Ardream Offical 12 Ekim 20:00'da sizlerle... ####
  • Son-KO:Reborn Of The Ardream Offical September 12th at 20:00! ####
HumanGM

Son-KO Ardream - Light Farm / İHTİYACINIZ OLAN HERŞEY BU KONU DA !!!

Önerilen Yorum

Merhaba Son - KO oyuncuları !
Bu yazımızda sizlere sunucumuz hakkında merak ettiğiniz tüm konuları aktarmaya çalışacağız. Son-KO ilk olarak 2013 yılında Ardream PK sunucusuyla sizlere hizmet vermiştir. Buradan yola çıkarak amacımız insanların emek vermenin yanında sevdikleri o pk tadınıda almalarıydı. Biz de ARDREAM - FARM birleşimi olan bu sunucuyu kurma kararı aldık. Gelin biraz daha detaylarına inelim.
Standart bir karakteri açtığınızda aşağıda görmüş olduğunuz gibi başlayacaktır.

DlM3mx.gif

Bunun yanısıra level sistemiyle ilgili ufak bir değişikliğimiz var. Rekabeti biraz arttırmak adına 59 level başlangıcın üzerine +10 REBİRTH kasabilme özelliğini ekledik. Bu sayede bonus statlar kazanabilir ve rakiplerinizden öne geçebilirsiniz.  

JDyVqW.png

5y1Ngl.png


Eşyalar nasıl elde edilir , daha iyi eşyalar için ne yapmalıyım ? 
Sunucumuzda bu sorunun çeşitli cevapları var. Maden ilk seçeneklerden birisi ancak madenimiz oldukça sade bir hale getirildi. Aşağıda normal kazma kullanan bir karakterin elde ettiği eşyaları görebilirsiniz. Bu eşyalar 4 saat boyunca kazmanın dayanımı bitene kadardır. Bir diğer görsel de ise altın kazma kullanan bir karakterin elde ettiği görseli görebilirsiniz. Altın kazma için ise 16 saat süreyle dayanım geçerlidir. Peki bu eşyalardan ne kadar gelir elde edilebilecek ? Eşya fiyatları 10/1 oranına düşürülmüş olup gelen kağıtlarda buna nazaran çok düşük fiyata satılabilecektir. Taşlardan düşen item oranları ise belirli itemler için zorlaştırılmıştır. Örneğin standart eşyaları bulmakta sizi zorlamayacağız. Chitin armorlar , silahlarınız , foverin vb gibi standart takılar kolay olacak. Zor olanlar ise daha değerli olarak gördüğümüz takılar ve silahlar olacak. Burada bir not düşelim master takılarını 59 levela göre uyarladık. Yani Hero's Valor gibi itemler takılabilecek. İşte bu gibi değerli eşyaların düşme ihtimalini zorlaştırdık ve para elde etme durumunu değiştirdik ki GB değerli kalabilsin. Peki bunun dışında gem vs elde etme yolu yok mu ben değerli item düşürmek istiyorum diyen oyuncular ne yapabilir ?  Gelin görsellerimize göz atalım.

nl3bla.png

r1o05B.png

aYbnzd.png


BDW , Bifrost gibi eventlere dahil olduğunuzda alabildiğiniz droplar kaliteli oluyor. Silvery , Red gem veya Mavi kutu gibi. Bu taşları ve kutuları kırdırarak elde edeceğiniz dropların ihtimali tabii ki taşı bulmak maden kadar kolay olmadığı için oldukça yüksektir. 

Sunucumuza sizler için yeni bir zırh seti ekledik. Bu setin adı White Chitin ve set olarak giydiğinizde sizlere set etkileri sağlıyor. Belirli miktarda can atak vb gibi etkiler. Aşağıda ki videoda hepsini inceleyebilirsiniz. Tabii ki böyle güzel bir eşyanın elde edilmesi oldukça zor bunu da ekleyelim. 

 

Oyuncularımızın bir diğer sorunuda işe gittikleri için oyundan geri kalmak istemedikleri. Genel olarak PK akşam saatlerinde dönüyor bunun farkındayız. Bunun için sizlere tanıttığımız gibi oyuncular PK atarak item yapabilecek. Ekstra olarak saatlerce yaratık kesmenize gerek yok. Bunun dışında gündüz vakti kazma ile madencilik yaparak bir miktar gelir elde etme imkanınız olacak. Kazma ve oltalarımız normal ise 4 saat boyunca dayanımı bitmez. Altın kazma veya Altın olta ise 16 saat boyunca dayanıklıdır.

 

 

mattock.png

Biraz da görevlerden ve etkinliklerden konuşalım. İşte asıl amacımızı tarif edebileceğimiz en güzel kısım burası. Bizim bu sunucuda yapmak istediğimiz şey oyuncular PK atıp Ardream'in keyfini çıkarırken bir yandan item sahibi olmaları. Bunun için PK AT İTEM KAZAN sisteminden yola çıktık. Ardream bölgesinde partinizle veya tekli olarak kestiğiniz her  oyuncu için GEM BUSS VB kazanma şansınız olacaktır. 


Bunun dışında günlük CR etkinliklerimiz ve Ardream görevlerimiz olacak. Aşağıda ki görev listemiz sizlere basit bir şekilde yorulmadan item yapma imkanınız olduğunu göstermek için düşünülerek hazırlanmıştır. İşte görev listemiz ;

30 paralyzer katlet -  *** 30 fragment of arrogance kazan

30 blood seeker katlet - *** 30 fragment of gluttony kazan

30 megantheron katlet - *** 30 black gem kazan

30 baron katlet - *** 30 green gem kazan

30 haunga 30 cardinal katlet - *** 30 blue gem kazan

30 treant 30 ancient katlet - *** 30 fragment of rage kazan

30 death knight 30 dark eyes katlet - *** 100 adet middle class up. scrool kazan

YUKARIDA GÖRMÜŞ OLDUĞUNUZ GÖREVLER MADENDEN NORMAL KAZMA İLE 4 5 SAAT BOYUNCA UĞRAŞARAK ELDE EDEBİLECEĞİNİZ DROPLARDIR. BURADA AMACIMIZ SİZLERE ARDREAM BÖLGESİ ÜZERİNDE AKTİVİTELER SUNMAKTIR.

PK ya yönelik daha iyi droplar alabileceğiniz diğer görevlerimiz ise şu şekildedir ;

5  Troll Warrior 5 Troll 25 karşı ırktan oyuncu katlet - *** 20 yellow gem kazan

5 Stone golem 5 Giant golem 25 karşı ırktan oyuncu katlet- *** 20 fragment of lechery kazan

5 Raven harpy 5 harpy 25 karşı ırktan oyuncu katlet - *** 20 yeşil kutu kazan

5 Darkmare 5 Troll Warrior 25 karşı ırktan oyuncu katlet - *** 10 silvery gem kazan

5 Darkmare 5 Giant Golem 25 karşı ırktan oyuncu katlet - *** 10 fragment of avarice kazan

 

5 ATROSS 5 RIOTE 100 KARŞI IRKTAN OYUNCU KATLET -*** 1 ADET TRINA KAZAN !!!

 

 

 

İletiyi paylaş


İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

×